ikona přehrát video

DPOBackstage

Nahlédněte do zákulisí DPO s naším vlastním seriálem.

Autorky

“Pořad DPO Backstage vznikl pro fanoušky MHD v Ostravě. V jednotlivých dílech necháváme nahlédnout pod pokličku u různých témat jako jsou vozy, jejich vybavení, péče o ně atd. Témata se snažíme představit zábavnou formou. Důležití jsou pro nás lidé v DPO, proto zákulisí ukazujeme i skrze jejich příběhy.”
Tereza Šnoblová
Scénář, režie, průvodní slovo
“Přáli bychom si, abyste se při sledování našeho pořadu pobavili a něco zajímavého se dozvěděli. O „aha“ momenty není nouze. A samozřejmě si užili i pohled na naše krásné vozy skrze objektiv kamery, respektive mobilu.”
Dominika Fucsíková
Kamera, střih

DPO Backstage

Seriál ze zákulisí Dopravního podniku Ostrava.

4. díl: Zastávkové označníky

O kolik zastávkových označníků pečujeme a co všechno to obnáší? Kolik jízdních řádů je potřeba rozvézt? A jak budou vypadat označníky v budoucnu? Čtvrtý díl se věnuje právě tomu! Tak hezkou podívanou.

Přehrát video

3. díl: Dopravní dispečink

Jejich revírem jsou ostravské silnice. Jejich tempo je bleskové. Jejich protivníky jsou překážky v městské hromadné dopravě, nehody a jiné nečekané události. Dispečeři pracují ve dne v noci.

Přehrát video

2. díl: Řidiči

V tomto díle se dozvíte více o našich řidičích, kterým patří naše poděkování za jejich práci a nasazení. Nalaďte se na tyrkysovou vlnu a užijte si video.

Přehrát video

1. díl: Doubledecker

Milí cestující, pohodlně se usaďte, právě vysíláme první díl našeho seriálu DPOBackstage! Pojďte se s námi podívat na základní parametry doubledeckerů.

Přehrát video
Icon