Background

Nestůjte zbytečně frontu

Naši mladší cestující nemusí zbytečně navštěvovat prodejnu DPO a tím v období začátku školního roku vytvářet frontu jak pro ně samé, tak pro ostatní cestující. Většina jejich potřeb je řešitelná vzdáleně přes e-shop nebo přes jízdenkové automaty.
Image

Děti do 15 let

Mají na své ODISce nahrán slevový profil automaticky do 15 let.

  • V případě, že máte platnou ODISku, je nejjednodušší zakoupit kupon pro nadcházející školní rok přímo přes dpo.cz/eshop, nebo v jízdenkových automatech.
  • V případě, že nemáte platnou ODISku, můžete si zdarma zřídit náš nový produkt „ODISka v mobilu“ v aplikaci MojeDPO, a pak jednoduše kupovat kupony pro nadcházející školní rok přímo v aplikaci nebo na e-shopu
Image

Studenti od 15 do 18 let

Mají na své ODISce nahrán slevový profil buď na jeden studijní rok, tj. do 30. 9. následujícího roku (ODISky vydané do března 2020), nebo automaticky do 18 let (ODISky vydávané od března 2020).

  • V případě, že máte studentský profil platný do 18 let (což zkontrolujete na homepage e-shopu v sekci „Rychlý nákup“ nebo v jízdenkomatu), je nejjednodušší zakoupit kupony pro nadcházející školní rok přímo přes dpo.cz/eshop, nebo jízdenkové automaty.
  • V případě, že nemáte platnou ODISku, můžete si zdarma zřídit náš nový produkt „ODISka v mobilu“ v aplikaci MojeDPO, a pak jednoduše kupovat kupony přímo v aplikaci nebo na e-shopu.
Image

Studenti od 18 do 26 let,
kteří jsou studenti VŠB-TUO, nebo Ostravské univerzity, případně mají na svém e-shopovém účtu přiřazen platný průkaz ISIC

Mají na své ODISce nahrán slevový profil vždy na jeden studijní rok, tj. do 30. 9. následujícího roku

  • V případě, že máte svou ODISku ve stavu „ověřena“ (což zkontrolujete na homepage e-shopu v sekci „Rychlý nákup“), můžete aktualizovat svůj slevový profil pro nákup kuponu na jednom z jízdenkových automatů volbou "Chci aktualizovat profil studenta", a pak jednoduše kupovat kupony pro nadcházející školní rok přímo na jízdenkomatu nebo přes dpo.cz/eshop.
  • V případě, že nemáte platnou ODISku, můžete si zdarma zřídit náš nový produkt „ODISka v mobilu“ v aplikaci MojeDPO a pak jednoduše kupovat kupony přímo v aplikaci MojeDPO nebo na e-shopu.
  • V případě, že nemáte svou ODISku ve stavu „ověřena“ (což zkontrolujete na homepage e-shopu v sekci „Rychlý nákup“), je potřeba aktualizovat svůj slevový profil na prodejně DPO po předložení originálu potvrzení o studiu pro nadcházející školní rok, nebo si zdarma zřídit náš nový produkt „ODISka v mobilu“ v aplikaci MojeDPO a pak jednoduše kupovat kupony přímo v aplikaci MojeDPO nebo na e-shopu.
Icon