Moderní bezbariérové prostředí, vyškolená obsluha a skvělá dostupnost hned vedle frekventované zastávky. Od 25. března přebírá infocentrum Info JIH!!! prodej jízdenek a plně nahrazuje prodejnu v nákupním centru Venuše na ul. Dr. Martínka. V Info JIH!!! mohou cestující využít veškeré standardní služby, které běžně poskytují prodejny DPO.

Prodejna v obchodním centru Venuše fungovala více než dvě desítky let a svým současným stavem již nesplňuje podmínky komfortu nejen pro zaměstnance, ale i pro zákazníky.

„Bezbariérový vstup do prodejny, kvalitní a moderní zázemí, blízkost MHD. Takový komfort pro naše cestující chceme. Věříme, že právě tyto kvality pobočka ostravského infocentra v Ostravě-Jihu nabízí. Již od září mohli zájemci na náměstí Ostrava–Jih v pobočce Info JIH!!! pořídit kreditní jízdenku, dobít ODISku nebo koupit dlouhodobou jízdenku. Od 1. dubna budou kompetence prodejny rozšířeny tak, jak jsou cestující zvyklí v našich prodejnách jízdních dokladů,“ řekl generální ředitel a předseda představenstva DPO Daniel Morys.

Rychle, pohodlně a jednoduše mohou zájemci zakoupit nebo prodloužit stávající kupon a dobít elektornickou peněženku ODISku také v jízdenkomatech DPO. Nejbližší je nově na zastávce Josefa Kotase a Zábřeh OC, další pak na zastávce Dubina a Náměstí SNP. Cestující mohou využít také eshop DPO dostupný na eshop.dpo.cz.